piątek, 2 września 2011

KONKURS

Zgłosiłam się do konkursu. Zapraszam do wspólnej zabawy.

Konkurs na
LALKĘ SZMACIANKĘ UBIERANKĘ!!!

ZASADY:
1. Zrobić lalę. Lala ma być: ręcznie robiona, szyta, dziergana czy jak kto umie. Nie mniejsza niż lalka barbie, może być większa. Może być chuda, lub okrąglejsza, pyzata, rumiana lub blada..... Jak kto lubi.
Lala musi być ROZBIERANA i mieć w sumie trzy fajne kreacje na przebranie.

2. Nie muszę pisać, że lala musi być starannie wykonana.....

3. Zdjęcia lali we wszystkich ubrankach należy przesłać na adres biuro@mamine.pl. Trzeba dołączyć opis (z czego wykonana, jakie wymiary) oraz CENĘ, za którą lale chcecie sprzedać. Oraz adres swojego bloga i zgodę na publikację zdjęć na blogu http://sklepmamine.blogspot.com/ oraz profilu FB sklepu.

4. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15.10.2011r

5. Po zebraniu wszystkich zgłoszeń uruchomię galerię prac i do15.11.2011 będzie głosowanie. Na lalkę, która chce kupić swojej córce(istotne dla głosujących będzie i to jak lala wygląda i to ile kosztuje)

6. Lalkę, która wygra zakupię do sklepu. Nie jedną - chcę kupić takie 3 :) Więc szyjcie lale, które potem umiecie powtórzyć :) Oczywiście ubranka mogą być inne, ale kształt i wymiary - podobny. Oprócz lali zwycięskiej ogłoszę też wyróżnienia. Wyróżnione lale też powędrują do sklepu!

7. O wzięciu udziału w zabawie proszę poinformujcie mnie wkomentarzach do tego posta. W razie pytań - piszcie do mnie.

8. No i warunek konieczny: napiszcie o konkursie na swoim blogu - kopiując powyższe zasady i wklejcie do posta banerek. Fajna zabawa będzie wtedy, gdy lal powstanie dużo!!!!! Publikując zdjęcia na blogu oraz na FB umieszczę linki do waszych blogów.

1 komentarz:

  1. Pomysł super! Czasu trochę jest. Pomyślę... ;-)

    OdpowiedzUsuń

.

Uszanuj moja pracę

Wszystkie prace i zdjęcia zamieszczone w tym blogu są wyłączną własnością autorki. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie w jakikolwiek inny sposób zdjęć oraz wzorów prac bez zgody autorki jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Obserwatorzy